LEBESI 2018 Нови Жените Професионални Едно Парче Костим за капење, Спортски Бански Tankini Плус Големина Beachwear Bathingsuit Со Ракави

LEBESI 2018 Нови Жените Професионални Едно Парче Костим за капење, Спортски Бански Tankini Плус Големина Beachwear Bathingsuit Со Ракави

DEN 945.12
 

Това е достапна
Износ


ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
ЛЕ BESI женски Костим за капење Големина на Табелата, Големина Тип Големина на Конверзија Биста (CM) Купот Големина Половината (CM) на Колкот (CM) / Рус НИ велика БРИТАНИЈА FM Да / FM Да FM M 38 2-4 4-6 83 86 A/B/C 65 69 85 89 L L 40 4-6 6-8 86 89 B/C 69 73 89 93 XL 42 6-8 8-10 89 93 Б/В/Д 73 77 93 97 XXL 44 8-10 10-12 93 97 C/D 77 81 97 101 Потсетам : Оваа големина е Кинески големина.Можеби тоа е помала од Америка и Еврото. Големина Отстапување : Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm грешка.
МОДЕЛ ШОУ
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.
3,Ако не може да се прифати долго превозот време, Можете да ја користите стандардната превозот или изрази.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере.
Боја На Девијација
Има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети.
Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.
3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
4,Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
2,Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети.
За Повратни Информации
3,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда високи пофалби.Ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.
Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Ние сме мило да го реши проблемот за вас.Ви благодариме.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ЛЕ BESI
Материјал:
Полиестер,Spandex,Најлон
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
LBK18012
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жена Девојки Дами
Ткаенини:
82% Најлон 18%Spandex
Големина:
M,L,XL,XXL
боја:
сина , црна
Стил:
Професионални Едно Парче Костим За Капење
Тип На Објект:
Жените Едно Парче Спортски Bathingsuit
Година:
2018
Чаша Големина:
A B C D
Сезоната:
Лето
Dropshipping:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата