Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1 Пар Мода Пирсинг Накит Dangle Пердув Уво Plug & Тунелот Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Уво Expanders Earring Studs Мерачи

1 Пар Мода Пирсинг Накит Dangle Пердув Уво Plug & Тунелот Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Уво Expanders Earring Studs Мерачи

DEN 151.00
DEN 167.52
 

Това е достапна
Износ


1 Пар Мода Пирсинг Накит Dangle Пердув Уво Plug & Тунелот Накит од не ' Рѓосувачки Челик Уво Expanders Earring Studs Мерачи 8мм-25мм

Повеќе информации

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25мм
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
NORDVEST
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Чешка
is_customized:
No
Број На Модел На:
SKU-CY1680
Материјал:
Хируршки Челик
е-прилагодена:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
8-25мм
Метал:
Хируршки Челик
Обликот:
Бергамот
Материјал:
Хируршки Челик
Тип На Објект:
пирсинг, телото накит, приклучок
боја:
Злато
Стил:
Класичен
Количина:
пар

Најдобрите понуди во категоријата