1PC Титаниум Заробеништво Мушка Носот Прстени Рамен Клип Топката CBR Затворање Прстени Брадавица Пирсинг Прстени Коска Earring Tragus Накит

1PC Титаниум Заробеништво Мушка Носот Прстени Рамен Клип Топката CBR Затворање Прстени Брадавица Пирсинг Прстени Коска Earring Tragus Накит

DEN 50.00
DEN 52.32
 

Това е достапна
Износ


G23 Титаниум Рамен Заробеништво Мушка Прстени Тело Накит Пирсинг
Големина : 16 G 1.2*8+3мм 1.2*10+4mm,1.2*12+4mm
Боја : Сребрена со Рамен Кристал Клип топка
Пакување : се Продаваат како 1 PC

Повеќе информации

Метална боја:
16G x 8 x 3мм, 16G x 10 x 4mm, 16G x 12 x 4mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SWANJO
Број На Модел На:
SJ4029-2
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Титаниум
дизајн:
Титаниум Заробеништво Мушка Прстени
Големина:
3mm, 4mm for clip ball
Тип:
Титаниум CBR BCR Носот Пирсинг Накит
боја:
Сребро барови со Кристално јасна
size2:
1.2*8+3мм,1.2*10+3мм,1.2*12+4mm
Обликот:
лат Клип Топката CBR Затворање Прстени Брадавица Пирсинг

Најдобрите понуди во категоријата