Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ЗА КАРБОНСКИ ВЛАКНА 08-11 IMPREZA WRX ГР GH ПОД ВЕЃИТЕ ДНОТО EYELIDS

ЗА КАРБОНСКИ ВЛАКНА 08-11 IMPREZA WRX ГР GH ПОД ВЕЃИТЕ ДНОТО EYELIDS

DEN 3312.00
 

Това е достапна
Износ


ШТО Е ОВА? КАРБОНСКИ ВЛАКНА 08-11 IMPREZA WRX ГР GH ПОД ВЕЃИТЕ ДНОТО EYELIDS Основната инсталација вештина и мала исправка : инсталација на фарови со користење на двојно страна лента (не се вклучени) Направи вистински карбонски влакна во согласност со јаглерод ткаат шема сјајна површина е веќе восок на shinny изглед. УВ заштита за да се избегне белење ефект Многу мала тежина
МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧОТ, ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Повеќе информации

Објектот Тежина:
1
Impreza-Година:
2010,2009,2011,2008
Модел На Субару:
impreza
Производителот Дел Број:
YH-275C
Бренд Име:
Напред Концепти
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Должина:
60
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Објектот Ширина:
20
Објектот Висина:
10
Црна:
Црна

Најдобрите понуди во категоријата