Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5X Жолта Боја Домување На GP338 Со Додатоци

5X Жолта Боја Домување На GP338 Со Додатоци

DEN 2155.20
 

Това е достапна
Износ


5 X Жолта Боја Домување На GP338 Со Додатоци
Опис : Домување на GP338
Компатибилен за полнење за Motorola радио поправка делови
Еден сет домување вклучени : Топ Домување, Lables, Тастатура,Прашина маска, PTT рамки и копчето за Јачина и Канал копчиња, Алуминиумска плоча, говорникот кодот
Пакет :
5sets
Напомена : 1. Ние само брод вашата Alipay адреса. Ние ќе преземе никаква одговорност на погрешна превозот адреса предизвикани од страна на купувачот небрежност. Превозот и да се Врати 1. Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа, ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. 3. На сопствени даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. 4. Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. 5.Време на испорака : Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена од Стандард Воздух Mail по примиле исплата.

Повеќе информации

Број На Модел На:
RPCH-GP338Y
Бренд Име:
lighttree

Најдобрите понуди во категоријата