QSFP-40G-CU3M 40G DAC кабел за Cisco за HUAWEI

QSFP-40G-CU3M 40G DAC кабел за Cisco за HUAWEI

DEN 2592.00
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга. За 5 метри, ве молиме кликнете тука За 1 метар, ве молиме кликнете тука

Повеќе информации

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
QSFP-40G-CU3M
Состојба:
Нов и Оригинален
Должина:
3 meters

Најдобрите понуди во категоријата