Спорт Уво кука Слушалки Работи Во Уво Слушалки Со Микрофон HIFI Слушалки Удобно Earbuds Поништување Бучава За Телефонот Mp3

Спорт Уво кука Слушалки Работи Во Уво Слушалки Со Микрофон HIFI Слушалки Удобно Earbuds Поништување Бучава За Телефонот Mp3

DEN 159.00
DEN 212.16
 

Това е достапна
Износ

Спорт Уво Кука Слушалки за Во Уво Слушалка Со Микрофон HIFI Слушалки Удобно Earbuds Поништување Бучава За Телефонот Mp3 Бренд : SZKOSTON Носи стилови : Уво Кука Слушалки приклучок тип : директно тип на Конектори : 3.5 mm должина на Кабел : 1.2 M±5 CM Отпорност : 32Ω Фреквентен опсег : 20-20 KHZ Чувствителност : 106db Со Микрофон : Да Друга Функција : Бучава Поништување, Преносни Медија Плеер,Со Микрофон и Контрола на Игра

Повеќе информации

Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,За iPod,Спорт
Број На Модел На:
800210
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Чувствителност:
106dB
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Водоотпорен:
No
Линија Должина:
1.2 m
Бренд Име:
SZKOSTON
комуникација:
Жичен
Vocalism Принцип:
Динамичен
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
32Ω
Стил:
уво кука
Приклучок Тип:
Линија Тип
Употреба:
Преносни Медија Плеер
Безжичен:
No
Со Микрофон:
Yes
Конектори:
ПОМОШЕН
Функција:
Микрофон, Гласовна контрола, Поддржува музика, Преносни
Времето на пазарот:
До 2015

Најдобрите понуди во категоријата