Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Најновите Спојувалка за Каиш СТП Кожа Вертикална прекривачот Торбичка Случај за Huawei P8 Бесплатен Превозот

Најновите Спојувалка за Каиш СТП Кожа Вертикална прекривачот Торбичка Случај за Huawei P8 Бесплатен Превозот

DEN 410.00
DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ

Торбичка Случај за Huawei P8 Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за Huawei P8. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина . * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе ви испратиме meassage да се забележи вас и ќе ви испрати боја ние сме достапни.Pls љубезно ве молиме да се разбере.
* Ако изберете превозот начин [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод], тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се забележи дека пред да се одржи редот.
* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Huawei P8

Најдобрите понуди во категоријата