За Huawei Колега 10 5.9 Премиум Најдобар Квалитет Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За Huawei Колега 10

За Huawei Колега 10 5.9 Премиум Најдобар Квалитет Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За Huawei Колега 10

DEN 460.00
DEN 667.20
 

Това е достапна
Износ


За Huawei Колега 10 5.9" Премиум Најдобар Квалитет Микрофибер Кожа Ракав Торбичка
Телефон Торба Случај Покритие За Huawei Колега 10
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !

Повеќе информации

Материјал:
кожа
Карактеристики:
кожа ракав
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Мат
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
For Huawei Mate 10

Најдобрите понуди во категоријата