SZLHRSD за iNew i9 супер-тенок ракав торбичка маска, микрофибер бод случај За VKworld S8 Телефон торба за Asus Pegasus 4S X018DC

SZLHRSD за iNew i9 супер-тенок ракав торбичка маска, микрофибер бод случај За VKworld S8 Телефон торба за Asus Pegasus 4S X018DC

DEN 540.00
DEN 719.52
 

Това е достапна
Износ

Sleeve / мобилен телефон џеб, двоен слој, може да се стави мобилен телефон или други мали предмети Стил : Fasion Карактеристики : водоотпорен, shockproof, анти-капка, прашина Високо квалитетен материјал : ultrafine влакна Слики за повикување само, се предмет на преовладуваат во вид

Повеќе информации

Материјал:
за iNew i9, за VKworld S8, Asus Pegasus 4S
Мало Пакет:
Yes
Големина:
4.7-5.25.5.57-6.44
дизајн:
Обична,Бизнис
Бренд Име:
SZLHRSD
Карактеристики:
супер-тенок ракав торбичка маска
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Vkworld S8

Најдобрите понуди во категоријата