За Asus Zenfone Оди ZB500KL ZB500KG Случај Мека за Zenfone Оди Силикон Покрие Мода Насликани Zenfone Оди ZB500KG 5.0

За Asus Zenfone Оди ZB500KL ZB500KG Случај Мека за Zenfone Оди Силикон Покрие Мода Насликани Zenfone Оди ZB500KG 5.0

DEN 69.00
DEN 101.28
 

Това е достапна
Износ


За Asus Zenfone Оди ZB500 KL ZB500 KG Случај Мека за Zenfone Оди Силикон Покрие Мода Насликани Zenfone Оди ZB500 KG 5.0" Материјали : Транспарентна Рамка Меки Силиконски
Функција : Модел на Телефон : 5.0 инчен за Asus ZB500 KL / ZB500 KG Телефон Големина : 143.7x70.9x11.3мм(5.66x2.79x0.44in) Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн Стил : 1440 HD Шарени Рамна Површина Насликани Услуга : Топ Quanlity + Брза Испорака Пакет се Вклучуваат : 1 X Phone Случај ( со Пакување Торба ) Купи 5 компјутери и повеќе,5% попуст попуст. Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Реални Слики Кои Покажуваат
Answer : ___________________________ Note : 1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" Само Кина Превозот Информации (Без Следење Порака Кога Пратката ја Напушти Кина),Но ве Молам Не Грижете се,Ќе Може да Можат Вашите Парцела; 2.Ако Сакате Песна Пакетот Информации На Целиот Курс Во Реално Време.Можете Да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Секоја Цел Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-2 Дена.Превозот Време Ќе Биде Подоцна, Кога Тоа Е Weeked; Повратни Информации : 1.Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2.Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

Повеќе информации

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5 inch
Карактеристики:
HD Насликани
Материјал:
Транспарентна Рамка Меки Силиконски
случај карактеристики:
Шарени Насликани Цртање TPU Меки Предмети
Ткаенини:
Висок Квалитет На Материјалите, Трајни
Карактеристично:
Транспарентен Работ Назад Заштита
Поддршка ( 1 ):
Случај за Asus ZB500KL
Поддршка ( 2 ):
Capa за Asus Zenfone Оди ZB500KL ZB500KG
Тежина:
Ultra Thin 30g
Намалувањето На Големо:
Поддршка

Најдобрите понуди во категоријата