Нема Намалување на таванот 6w 12w 18w 24w Површината монтирани led вградна светилка Плоштадот панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна

Нема Намалување на таванот 6w 12w 18w 24w Површината монтирани led вградна светилка Плоштадот панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна

DEN 301.00
DEN 324.00
 

Това е достапна
Износ


Нема Намалување на таванот 6w 12w 18w 24w Површината монтирани led вградна светилка Плоштадот панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна
Modle : 3, 6,9,12,18,24 W LED Планината Таванот Панел Светлина
Облик : Плоштад
Материјал : Умре-Кастинг
LED Чипови : EPISTAR(3528 SMD)
Боја : Топло Бела(3000-3500 K);
Бело(6000-6500 K)
Влезен Напон : AC90-260 V
Dimmable : Никој
Вози Контрола : Постојан Струја Извор
Фрекфенција : 50/60 Hz
Зрак Агол : 120degrees
LED работа температура : -25°C - +65°C
Долг животен век достигна 100,000 часа
Одлично прозрачна ефикасност
Одобрен : CE/Ro HS
1 години гаранција

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
Бела, Топло Бела
Wattage:
3W, 6W, 12W, 18W, 24W
Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
База Тип:
Оптоварување
Примена:
Кујна
Карактеристики:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
QUASHION
Употреба:
празник
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
сертификација:
RoHS,CE
Број На Модел На:
WDS-CL009
Тело Материјал:
Железо
Техника:
Перфориран
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Современа
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square

Најдобрите понуди во категоријата