Американската Едноставна LED светлото на рефлекторите Проектот Бар Кафе Гроздобер Магијата Топката Ковано Железо Pendant Светилка

Американската Едноставна LED светлото на рефлекторите Проектот Бар Кафе Гроздобер Магијата Топката Ковано Железо Pendant Светилка

DEN 14090.00
DEN 14832.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
6
Број На Модел На:
X87
База Тип:
G10
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Карактеристики:
Модерна
Гаранција:
две години
Осветлување Област:
15-30square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобрите понуди во категоријата