Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Правоаголникот Железо Модерната Led таванот светла за живеење трпезарија спалната соба Хотел AC85-265V Бела и Црна Таванот Светилка Тела

Правоаголникот Железо Модерната Led таванот светла за живеење трпезарија спалната соба Хотел AC85-265V Бела и Црна Таванот Светилка Тела

DEN 3910.00
DEN 6516.00
 

Това е достапна
Износ


Правоаголникот Железо Модерната Led таванот светла за живеење трпезарија спалната соба AC85-265 V Бела и Црна Таванот Светилка Тела
Предупредува : На 'Светлината Dimmable' не само светлината dimmable но, исто така, боја tempreture прилагодливи! топло бела(3000-3500 K) →природата бела(4000-4500 K) → кул бело(6000-6500 K)(со 2.4 g RF controler) Точка големина : L500x W500x H100mm 48w L600x W600x H100mm 72w L750x W500x H100mm 76w L900x W600x H100mm 100w Карактеристики на Производот: 1. [Напон] AC85-265 V 2. [Боја на каросеријата] Бела и Црна 3. [Е Светилки Вклучени] Yes(LED сијалица) 4. [Главни Материјали] Акрил + Хардвер 5. [Е Dimmable] Само 'Светлината Dimmable' е dimmable 6. [Е Далечинска Контрола Вклучени] Само 'Светлината Dimmable' е опремен со далечински управувач 7. [Боја Температура] Светлината dimmable/ Топло бела/ Кул бело 8. [Примена] Спалната соба/ Дневна соба/ менза/ Foyer/ Студија/ Кујна/ Хотел

Повеќе информации

Абажур Боја:
бела и црна
Боја На Каросеријата:
500x500x100mm, 600x600x100mm, 750x500x100mm, 900x600x100mm
Емитуваат Боја:
Осветленоста Dimmable, Топло Бела, Кул Бело
Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Материјал:
acryl
сертификација:
ЕМК,CQC,CCC
База Тип:
Никој
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer,Кревет Соба,Трпезарија
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Број На Модел На:
таванот светла
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Карактеристики:
едноставна
Употреба:
Дневно осветлување
Бренд Име:
mooskolin
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Број на извори на светлина:
> 20
Име:
модерната led таванот светла
Материјал:
Акрил+ Хардвер
боја:
Бела
Големина:
50cm.60cm.75cm.90cm
извор на светлина тип:
5730 LED Чипови
Сијалица вклучени или НЕ:
Yes
Заврши:
Насликани
Напон:
85-265v
Примена:
Спалната соба/ Дневна соба/ менза/ Foyer/ Студија/ Kitche

Најдобрите понуди во категоријата