1PC Универзална Трки Карбонски Влакна Прилагодливи Број Автомобил Табличка Рамка Носителот Пад на превозот

1PC Универзална Трки Карбонски Влакна Прилагодливи Број Автомобил Табличка Рамка Носителот Пад на превозот

DEN 350.00
DEN 479.04
 

Това е достапна
Износ

Материјал : ABS Пластика + Метал Заградата Боја : Црна Спецификација : Големина : Како на сликата прикажани Функција : Мазна површина && Високо квалитетна ABS пластика Fitment : Универзален и за Јапонски автомобили Настава не е вклучена. Планината завртки не се вклучени. Големина : Види на сликата подолу
Нема мало пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
пакетот вклучува :
1 Pc x Табличка Заградата

Повеќе информации

Бренд Име:
wupp
Функција:
led светло
Шема:
ништовни
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Материјал:
ABS Пластика + Метал Заградата

Најдобрите понуди во категоријата