360 Ротирачки СТП Leathers Smart Случај за 9.6 Samsung Galaxy Tab E T560 Виолетова

360 Ротирачки СТП Leathers Smart Случај за 9.6 Samsung Galaxy Tab E T560 Виолетова

DEN 295.00
DEN 335.52
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : 1. Особено дизајниран да се вклопуваат За Samsung Galaxy Tab E T560 9.6" Таблета само (ЗАБЕЛЕШКА : НЕ се Компатибилни со Samsung Galaxy Tab E 9.6" СМ-T560 NU) 2. 100% Сосема нов 3. Добро го штити вашиот таблет од нечистотии, прашина, испакнатини, гребнатини, итн 4. Може да се трансформира во мирување за да ја прочитате, напишете, гледајте филмови, итн 5. Ќе имаат лесен пристап за да користите различни функции на вашиот таблета 6. Внатрешна рамка го прави вашиот таблет безбедно, кога внатре 7. Лесно да го вметнете вашиот таблет и го отстраните 8. Направени од издржлив и висок квалитет на СТП кожа 9. Висок квалитет и одличен изглед направи совршен подарок за вашите пријатели и семејството. 10. Додаток само,уредот не е вклучен.
Пакет се Вклучени : 1 x Folio СТП Кожа Случај се Залагаме за Samsung Galaxy Tab E T560 9.6" Таблет
1. Ние ќе испрати предмети по уплата.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
3. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет над 30 дена.
4. Ако повеќе од 45 дена, да не се примени, ве молиме да ни даде на 3-5 дена за проверка на она што се случило на пакетот пред да се издаде вашиот наплата.
5. Ние не бродот да Африка, освен во Јужна Африка.
1. Ние обезбедуваме 3 месеци гаранција.
2. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.)
3. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба. Ве молиме да користите редовни поштенски зедницата и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО..
4. Ние не обезбеди било обичај ризик, ако е тоа лесно да се предизвика било cuse и обичај проблем во вашата земја, ние ви препорачуваме да изберете и други превозот методи, исто како Кина Пост Воздух. Ако имате било какви други треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.
1. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас, ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и зедницата.
2. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Повеќе информации

Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
V180
Модел Компатибилност:
за 9.6 Samsung Galaxy Tab E T560 Виолетова
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Бренд Име:
Judixy
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.6

Најдобрите понуди во категоријата