Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
7 инчен За КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот

7 инчен За КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот

DEN 237.60
 

Това е достапна
Износ


7" инчен за КОЦКА зборува 7x надворешен екран осетлив на допир екран U51 GT екран на допир панел FPC-TP070341u51gt Бесплатен превозот
Боја : бела, црна. Ве молиме оставете порака за да ни кажете каква боја вашата посакувана кога ќе се направи ред, или ние ќе ги испрати во случајно. Ви благодариме!

Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
FPC-TP070341u51gt

Најдобрите понуди во категоријата