Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новиот Екран на Допир Панел Стакло За Про-лице GP2500-TC41-24V GP2500-SC41-24V GP2500-TC11 GP2500-LG41

Новиот Екран на Допир Панел Стакло За Про-лице GP2500-TC41-24V GP2500-SC41-24V GP2500-TC11 GP2500-LG41

DEN 2112.00
DEN 2484.48
 

Това е достапна
Износ


Новиот Екран на Допир Панел Стакло За Про-лице GP2500-TC41-24 V GP2500-SC41-24 V GP2500-TC11 GP2500-LG41

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
GP2500-TC41-24V допир
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
srjtek
За:
GP2500-TC41-24V Допир
време на испорака:
3-5 дена
Гаранција:
3 месеци
Состојба:
Во Парк, Подготвени да Брод
Пакет вклучувајќи:
Екран На Допир

Најдобрите понуди во категоријата