Висок Квалитет Замена 7 Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

Висок Квалитет Замена 7 Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

DEN 211.00
DEN 211.20
 

Това е достапна
Износ


Висок Квалитет Замена 7" Капацитивни Екран на Допир со Стакло Digitizer за 7 инчен 86 V Allwinner A13 Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за 7 инчен Allwinner A13
Компатибилен Бренд:
за 7inch Allwinner A13

Најдобрите понуди во категоријата