Новите 7 инчен RoverPad Небото T70 Таблета 30Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Новите 7 инчен RoverPad Небото T70 Таблета 30Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 223.20
 

Това е достапна
Износ


Новите 7" инчен Rover Pad Небото T70 Таблета 30 Pins екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За RoverPad НЕБОТО T70

Најдобрите понуди во категоријата