N133I1-L01 одговара N133I7-L01 LTN133AT07 B133EW01 LP133WX1 TLA1 LTN133AT08 20 PIN

N133I1-L01 одговара N133I7-L01 LTN133AT07 B133EW01 LP133WX1 TLA1 LTN133AT08 20 PIN

DEN 1896.00
 

Това е достапна
Износ


Внимание : Оваа цел е за 20 pin 13.3 LCD ЕКРАН.Ако сакате 30pin,ве молиме контактирајте со нас.Исто така, во парк.Ве молиме потврдете ќе купи вистинскиот.
ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис Состојба НОВИ Одделение А+ Дел број N133 I1-L01 : 20pin (или замена модел : B133 EW01 V. 1 V. 2 V. 3 одговара LTN133 AT07 LTN133 W1-L01 LP133 WX1 TLA1 TLN3 LTD133 EX2 A и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар,Внимание : Ние ќе брод тоа basd на нашата инвентар.Ако не го прифати ,ве молиме да не го нарачате.Ви благодариме. Големина на 13.3 инчен Резолуција 1280×800 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Одделение А+ .
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"и така натаму.
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Paypal е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
3.Цел ќе биде откажана надвор од 7 работни дена за неплатени станица.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.)
1.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок,превозот адреса, како според вашиот paypal адресата.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
3.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.Ви благодариме.
Враќање
Клиентот има 7 дена да ги испита/инсталација на производот по испораката. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот. Без оглед на причината, клиентот може да го врати производот во текот на еден период како што е наведено подолу во e Bay Политика на Враќање Дел, за рефундирање на куповната цена помалку од 20% restocking такса. Клиентот е одговорен за сите врати превозот обвиненија во сите случаи. Клиентот може да се замена за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти.

Повеќе информации

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета LCD
Број На Модел На:
N133I1-L01 N133I7-L01 LTN133AT07 B133EW01 LP133WX1 TLA1 LTN133AT08

Најдобрите понуди во категоријата