N121IB-L06 одговара B121EW09 V. 2 V. 3 LP121WX3 TLA1 TLA2 LTN121AT06 LTN121AT09 40 Иглички

N121IB-L06 одговара B121EW09 V. 2 V. 3 LP121WX3 TLA1 TLA2 LTN121AT06 LTN121AT09 40 Иглички

DEN 2376.00
 

Това е достапна
Износ


Внимание : Ова е 40pins. Ве молиме потврдете ќе купи вистинскиот.
ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број N121 IB-L06 (или замена модел : B121 EW09 V. 4 LP121 WX3 TPB1 TPA1 и така натаму ) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Внимание : Ако не се прифати тоа,ве молиме не го нарачате.Благодарение толку многу за вашето разбирање. Големина 12.1 инчи со Резолуција 1280×800 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"и така натаму.
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Paypal е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
3.Цел ќе биде откажана надвор од 7 работни дена за неплатени станица.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.)
1.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок,превозот адреса, како според вашиот paypal адресата.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
3.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.Ви благодариме.
Враќање
Клиентот има 7 дена да ги испита/инсталација на производот по испораката. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот. Без оглед на причината, клиентот може да го врати производот во текот на еден период како што е наведено подолу во e Bay Политика на Враќање Дел, за рефундирање на куповната цена помалку од 20% restocking такса. Клиентот е одговорен за сите врати превозот обвиненија во сите случаи. Клиентот може да се замена за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, а се врати и на купувачите.

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
N121IB-L06 B121EW09 V. 2 V. 3 LP121WX3 TLA1 TLA2 LTN121AT06 LTN121AT
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобрите понуди во категоријата