Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Калено Стакло Екран Заштитник за Archos 7 инчен 70 Xenon Боја таблета

Калено Стакло Екран Заштитник за Archos 7 инчен 70 Xenon Боја таблета

DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


она што во пакетот вклучува
1pcs калено стакло
Димензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или -0.5 mm, толеранција)
Функција Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Материјал : калено стакло Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Повеќе информации

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
NO
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
YB183002G

Најдобрите понуди во категоријата