65 - x 220cm 65 - 230cm Маса Крпа Квадрат и Правоаголник Круг Tablecloth ТВ Покрие Чипка Стол Декоративни Поставите Сина 17 Големини

65 - x 220cm 65 - 230cm Маса Крпа Квадрат и Правоаголник Круг Tablecloth ТВ Покрие Чипка Стол Декоративни Поставите Сина 17 Големини

DEN 619.00
DEN 619.20
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

боја:
Сина
Спецификација:
65x65cm, 85x85cm, 65x180cm, 65x200cm, 65x230cm, 85x200cm, Dia. 145cm, 140*200cm, 130*180cm, 110*160cm, 150x220cm, 130*130cm, Dia. 180cm, Dia. 220cm, 150x150cm, 110*110cm, 1x Chinese chair set, 1x European chairset
Стил:
Пастирски
Употреба:
Хотел,Партија,Дома,Во Банкет,Отворено,Свадбата
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Ткаени
Материјал:
спојувањето
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Sofdi
Обликот:
квадрат, правоаголник,круг

Најдобрите понуди во категоријата