Божиќ, Нова Година на Подарок Табела Тркач Табела Ткаенина, Памук, Полиестер Дедо Мраз Дома Текстил Декорација Дневна Соба 33x180cm 1 BUC

Божиќ, Нова Година на Подарок Табела Тркач Табела Ткаенина, Памук, Полиестер Дедо Мраз Дома Текстил Декорација Дневна Соба 33x180cm 1 BUC

DEN 622.56
 

Това е достапна
Износ

modname=ckeditor
Куршум Точка :
Уникатна и прекрасна Дедо Мраз обрасци
Двојно ткаенина дизајн со исклучителна изработка
Класичен и активни Божиќ бои, лесно да се создаде атмосфера фестивал
Материјал : Памук & Полиестер Ткаенини
Големина : Табела Тркач 33x180 CM
Главната Употреба : Табела декорација, да им помогне да се создаде весела и свечена атмосфера.
Пакет се вклучени : 1 BUC Табела Тркач
За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 1-5 дена по плаќањето се врши и проверка.
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.
3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака
4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас. За Повратни Информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За Враќање&Наплата 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или погрешно.
2.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки.
3.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.
4.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни.

Повеќе информации

Спецификација:
33x180cm
Бренд Име:
Wholehome
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Весела
Стил:
Медитеранот
Употреба:
Дома,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Печатени
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
33x180cm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Памук Полиестер Табела Тркач
Обликот:
правоаголник
Функција:
Декоративни

Најдобрите понуди во категоријата