Palio AK47 АК-47 АК 47 ЖОЛТА Мет Мозолчиња во PingPong Тенис на Маса Гума Со Сунѓер новиот оглас 2.2 mm H42-44

Palio AK47 АК-47 АК 47 ЖОЛТА Мет Мозолчиња во PingPong Тенис на Маса Гума Со Сунѓер новиот оглас 2.2 mm H42-44

DEN 915.36
 

Това е достапна
Износ


Palio AK47 (АК-47, AK 47) ЖОЛТА (Мет) Pips-во Ping Pong / Тенис на Маса Гума Со Сунѓер (H42-44)
Дали вие се грижите за недоволно брзина или јамка не доволно долго во ерата 40+ топка? Вие не мора да се грижите повеќе, како Palio има декодираната на мат topsheet. Новиот AK47 ЖОЛТА има reloaded со силен стисок и експлозивни брзина моќ. Долго-траен материјал во комбинација со чувство на elasto-свежи донесе мат гума на едно ново ниво.
Остри Жолта, со 42-44 степен сунѓер е чекор напред во рамномерно распоредени пенење техника. Тоа обезбедува силна еластичноста и поддршка со неодгатливи внатрешна сила. Скриени напад во equilibria со двете вози мозочен удар и удар. Не само што е тешко за ривал да се заштитат против ако се користи активна сила, но исто така да се здобијат со иницијативата во одбрана. Тоа им овозможува на борба против режимот, во триумфот штом ќе почнеш.
Опремени Се Игра : Брз Напад / Јамка
Сунѓерот боја : жолта
Сунѓерот цврстина : 42-44°
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm
гума боја : црвена или црна
Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.

Повеќе информации

Бренд Име:
Palio
Гума:
Мозолчиња Во
Број На Модел На:
AK47 ЖОЛТА (Мет)
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
Продавница број:
PA04AK47Y
Сунѓерот Дебелина:
2.2 mm
Сунѓерот цврстина:
H42-44
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата