Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Jron 1 Парови Сунѓерот Гел forefoot Силикони Чевли подлога Табани жените висока пета Перница Заштита Удобен Нозе Грижа Влошки додатоци

Jron 1 Парови Сунѓерот Гел forefoot Силикони Чевли подлога Табани жените висока пета Перница Заштита Удобен Нозе Грижа Влошки додатоци

DEN 69.00
DEN 72.00
 

Това е достапна
Износ

Pls кликнете >>>>>> Бесплатен Превозот 10 Пара на Големо Стапало Костец , Bttom Цена Pls кликнете >>>>>> Бесплатен Превозот 5 Парови трговија на Големо Половина Влошки , Bttom Цена
Производство Опис : Brand new со најдобар квалитет Големина : Една големина одговара на сите маж и жена танц чевли Функција : анти-лизга табани Материјал : Ткаенини со кои се Соочуваат Фонт Половина Влошки Објект големина(пар) : 10cm*24cm*2cm Нето тежина : 0.05 КГ /пар
Пакетот Вклучува :
1 парови на гел нога перници

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, Розова, Беж
Чевли Големина:
5.5
Тип На Објект:
Табани
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Шаблон Тип:
Polka Dot
Функција:
Анти-Лизгава,Тешко Носи,Шок-Absorbant
Бренд Име:
Jron
Материјал:
Гел
Број На Модел На:
рк-019
Тип:
табани
fuction:
жена чевли табани
Материјал:
silllicone гел
Големина:
Медиум(B,M)
Пакување:
Polybag
Опсег:
жена чевли
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата