Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 пар Вистинска кожа Висина Зголеми Лифт Чевли Табани Palmilha Жените Силикони Ѓон Bolinhas Гел Ортопедски стапало Подигнете

2 пар Вистинска кожа Висина Зголеми Лифт Чевли Табани Palmilha Жените Силикони Ѓон Bolinhas Гел Ортопедски стапало Подигнете

DEN 592.00
DEN 954.72
 

Това е достапна
Износ

Топло Совети
1. Големина : S : ЕУ 35-37, НИ 5-7 insole должина 250mm, одговара за нога должина 225-235mm; M : ЕУР 38-40, НИ 6.5-7.5 insole должина 267mm, одговара за нога должина 230-250mm;
L : ЕУР 41-44, НИ 8-9 insole должина 285mm, одговара за нога должина од 250-265mm;
висина : 1.5 cm 2.5 cm 3.5 см
Материјал : Pigskin + Меморија памук +ЕВА(По избор на обработка, материјали deodorant, носат-отпорни)
2.вистинска кожа,Намалување на нога мирис.
3.Меморија Памук Слој, Шок Апсорпција, Повеќе Удобна, Лесна Нога Болка.
4.Напредни insole и заеднички чевли е попријатно и повеќе поевтино отколку бренд чевли!
5.Препорачливо е да се купи 2 пара, ние може да избере подобар квалитет курир.
6.Сите димензии се мери со рака и некои различни е дозволено.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме! Поради прирачник за мерење, грешка е нормално. Пакетот вклучува :
1 x2 парови табани(4pieces)

Повеќе информации

боја:
Heigh 17mm, Heigh 37mm, Heigh 27mm
Чевли Големина:
ЕУ 35 до 37 250mm, ЕУ 38 до 40 270mm, ЕУ 41 до 44 285mm
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Лак За Поддршка,Пот-Absorbant,Шок-Absorbant,Висина Зголемување,Deodorization,Мала Тежина
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
EXPfoot
Insole Висина:
1cm-3cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Број На Модел На:
висина increase04
Пол:
Мажи
Материјал:
Мемориска Пена

Најдобрите понуди во категоријата