skuer Led Светло Бар 1472W место зрак теренски светлина бар IP 67 водоотпорен за Off-road возило АТВ SUV 4WD Џип Брод-Црна

skuer Led Светло Бар 1472W место зрак теренски светлина бар IP 67 водоотпорен за Off-road возило АТВ SUV 4WD Џип Брод-Црна

DEN 4741.44
 

Това е достапна
Износ


LED моќ : 72 W(24 PCS 3 W висок интензитет LED диоди) Напон : 10-30 V Зрак тип : Потопот Место комбо зрак LED боја температура : 6000 K Работен век : 3000 часа Работна температура : -40℃-85℃ Водоотпорен стапка : IP67 Материјал : 6063 Diecast алуминиумски профил,алуминиум заграда,ПММА Леќа се Применува повеќе возила со prower 72 W,10-30 V оперативен напон на LED работа светлина бар 5280 LMS,Комбо зрак со 60 степен поплава зрак,30 степен на самото место зрак,6000k температура ви донесе комфорно и безбедно возење eaperience IP 67 водоотпорен стандард заштитува вашата светлина бар од протекување.Умре фрлија алуминиумски домување дава вашата светлина бар на полиран изглед и широка работна температура. Висок квалитет и еко-пријателски led ви гарантира 30.000 часа користење на времето.

Повеќе информации

Температура На Боја:
6000K
Редови:
Двоен Ред
Работна температура:
-40 ~ +80 целзиусови степени степен
Тип:
Светлината Бар
Бренд Име:
skuer
Wattage:
72W
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Обликот:
Директно
Позиција:
Средината
Зрак Агол:
место
Должина:
14inch
Ingress Protection:
IP67

Најдобрите понуди во категоријата