Бесплатен превозот 4pcs/многу Супер Светло 7.5 W H4 LED Пак Кочница Стоп Сигнал Опашка Магла Светлина, Крушка Светилка За Авто Автомобил DC12V-24V

Бесплатен превозот 4pcs/многу Супер Светло 7.5 W H4 LED Пак Кочница Стоп Сигнал Опашка Магла Светлина, Крушка Светилка За Авто Автомобил DC12V-24V

DEN 1152.00
DEN 1440.00
 

Това е достапна
Износ

Бесплатен превозот 4pcs/многу Супер Светло 7.5 W H4 LED Пак Кочница Стоп Сигнал Опашка Магла Светлина, Крушка Светилка За Авто Автомобил DC12 V-24 V
Ние сме специјализирани производител на LED авто светилка производители. Сите овие цени се големопродажната цена, добредојдовте на трговците на мало за да го купите и да се преговара.
Функција :
100% Сосема нов.
Супер светла бела, волшебна светлина
Одлична изведба на светлината собир
Ниска потрошувачка на енергија
Лесно да се инсталира, само plug & play
Животен век : 30,000~50.000 часа
LED Стил : Висока Моќност КРИ LED(вграден чип)
Приклучок Тип : H4
Оперативен излезна моќност : 7.5 W
Напон : DC12 V
Зрак Агол : 360 степени
Лумен : 350lm
Боја : Бела
Големина(должина*дијаметар) : прибл : 78mm*18mm Погоден за паркинг светла. предното или задното пак сигнал светла, направете резервна копија од обратна светла Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3business дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Pls се разбере. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време

Повеќе информации

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
ЗА Сите Автомобили
Wattage:
2W
Автомобил Марка:
ЗА Сите Автомобили
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Led Чип Производител:
Epistar
Тип Socket:
H4
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Ford
За Автомобил Светилка:
За Магла

Најдобрите понуди во категоријата