2x T10 W5W 2 КОЧАН XBD 3535 SMD 8 LED Блан 670LM Phare Feux Recul 50W

2x T10 W5W 2 КОЧАН XBD 3535 SMD 8 LED Блан 670LM Phare Feux Recul 50W

DEN 922.00
DEN 1152.00
 

Това е достапна
Износ

2 парчиња 50 W T10 W5 W 501 194 КРИ Висока Моќност Предводена Автомобил Бела Светлина, Обратна Опашка Светилки За во Автомобил Осветлување
LED де puissance : 50 W
Напон : DC 12-30 V
Лумен : 700lm
Quantité де LED : 10pcs
Агол : 360 °
Тип де LED : Deux XBD ДОВЕДЕ и LED 3535 Осум
Приклучок за ЛЕР : T10
Couleur : блан пур
Température de couleur : 6000 K
Caractéristiques :
100 % neuf , де високата qualité
Les économies d'énergie et une faible consommation
Ултра Сјајна LED , couleur уникатен и плус vive
Faible consommation d'énergie et à basse température
Longue durée de vie - 50 000 heures de travail
Facile à installer, il suffit de brancher et de jouer
Vite за вклучување / исклучување на le temps де réponse и помошен вибрации
Ле forfait comprend :
2 x прокаин LED
Нови пристигнување!Подолу е вистински фотографии направени од страна на Купувачи
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3business дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Pls се разбере. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време

Повеќе информации

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
50W
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
ЗА Сите Автомобили
Автомобил Марка:
ЗА Сите Автомобили
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Buick
Led Чип Производител:
Epistar
За Автомобил Светилка:
Царинење Светла

Најдобрите понуди во категоријата