Бесплатен превозот 2 парчиња/многу КРИ чипови H4 Висока Ниска Зрак LED Сијалица 30W 6000K Белата Леќа светилка 12V за Автомобил EW GMC Savana

Бесплатен превозот 2 парчиња/многу КРИ чипови H4 Висока Ниска Зрак LED Сијалица 30W 6000K Белата Леќа светилка 12V за Автомобил EW GMC Savana

DEN 998.00
DEN 1248.00
 

Това е достапна
Износ

Бесплатен превозот 2 парчиња/многу КРИ чипови H4 Висока Ниска Зрак LED Сијалица 30 W 6000 K Белата Леќа светилка 12 V за Автомобил EW
Ние сме специјализирани производител на LED авто светилка производители. Сите овие цени се големопродажната цена, добредојдовте на трговците на мало за да го купите и да се преговара.
Карактеристики :
100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, Лесно да го инсталирате
Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%.
За замена на Сигнал, Пак, Кочница, Паркинг, Опашка, светилки drl светла за Магла, итн.
LED чип Тип : Висока Осветленост 5 W CREELED (светлината на 6 чипови е еднаква на онаа на 30 W сијалица.)
LED чип П'ty : 6 чипови (4 околу & 2 напред)
LED боја : Чиста Бела
Приклучок тип : H4
Напон : 12 V-24 V
Моќност : 5.5 W
Температура на бојата : 6000 K
Прозрачна флукс : 1000-1400 LM
Животниот век : 60,000 часа
Големина(Околу) 70 x 43mm/2.8" x 1.7"(L*D)
Таму е искривено објективот на врвот, со функцијата на фокусирање светла.
Со метална школка, ја прави сијалица работа под ниска топлина. Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3business дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Pls се разбере. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време

Повеќе информации

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
ЗА Сите Автомобили
Wattage:
2W
Автомобил Марка:
ЗА Сите Автомобили
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Led Чип Производител:
Epistar
Автомобил Производител:
GMC
Тип Socket:
H4
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
За Магла

Најдобрите понуди во категоријата