Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
МОС Топла E26 Штекер Светлина, Крушка Светилка Флексибилни Продолжување Конвертор 18cm Долго

МОС Топла E26 Штекер Светлина, Крушка Светилка Флексибилни Продолжување Конвертор 18cm Долго

DEN 130.00
DEN 141.12
 

Това е достапна
Износ


Се прошири и да се промени правецот на вашата моментална постојните E26 Завртка планината тела, сите насока прилагодливи.
Погоден за сите напон.
боја : сребрена на ѕвонење ,бела

Повеќе информации

Тип На Објект:
Светилка Основи
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE
Карактеристики:
E14 да E27 се Прошири База
Број На Модел На:
нови пристигнување

Најдобрите понуди во категоријата