Нордиските едноставна ретро еленски светилник дома мебел декорација луксузни украс рачно изработени смола занает ретро candleholder

Нордиските едноставна ретро еленски светилник дома мебел декорација луксузни украс рачно изработени смола занает ретро candleholder

DEN 3792.00
 

Това е достапна
Износ


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Точка Име : ретро еленски светилник
Објектот Материјал : смола natrual
Боја : како на сликите покажуваат
Производ процес : 100% рачно изработени
Карактеристики : 1. Тоа е добра декорација за вашиот дом, канцеларија, coffeeshop, бар, итн.
2. Одличен подарок за вашите пријатели и семејства.
Големина на : A : lenght е 36,5 cm ; широчина 11.5 cm ;висина 36 см
Б : lenght 29 см ; ширина 9 cm ;висина 31 cm
Шопинг Тежина : 2.25 kg
Пакување : safty Заштитна пена

Повеќе информации

Стил:
Европа
Рачно изработени:
Yes
Употреба:
Дома декорација
Тип:
Свеќа Стојат
Број На Модел На:
DFFGG3466
Бренд Име:
TIMESTORY
Појавување На Свеќа:
Колона Свеќа/Топката Свеќа
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Материјал:
polyresin
Стил:
Американската рустик
style2:
Гроздобер
Стилот 3:
Класичен
функција 1:
Барови
функцијата 2:
Празници
Функција 3:
Свадба
funcyion 4:
Светилник Носителот
Функција 6:
Столб На Носителот
Функцијата 7:
новиот дом подароци
функцијата 8:
freeshopping

Најдобрите понуди во категоријата