Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новата Тренди Модни Накит Сет . Злато Боја Линк Синџир Накит Сетови Хривнија & NecklaceJewelry Поставува Бесплатен Превозот

Новата Тренди Модни Накит Сет . Злато Боја Линк Синџир Накит Сетови Хривнија & NecklaceJewelry Поставува Бесплатен Превозот

DEN 456.00
DEN 479.52
 

Това е достапна
Износ


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Новата Тренди Модни Накит Поставите 18 K Вистински Злато Позлатен Линк Синџир Накит Сетови Хривнија & Necklace Jewelry Поставува Бесплатен Превозот
≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или epacket(САД)
Информации :
Материјал : 18k вистински злато позлатен.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа.
Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија .
градник итн
градник Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Повеќе информации

Метална боја:
ѓердан, нараквица, ѓердан хривнија
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Adixyn
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс,љубители'
Материјал:
Никој
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
5266234511

Најдобрите понуди во категоријата