CWWZircons Блескаво Жолта Кубни Циркони Свадба Ѓердан Earring Сет За Жените Луксузни Свадба Накит Додатоци T262

CWWZircons Блескаво Жолта Кубни Циркони Свадба Ѓердан Earring Сет За Жените Луксузни Свадба Накит Додатоци T262

DEN 1678.00
DEN 1766.40
 

Това е достапна
Износ


Купување важни информации :
1. Секој фотографии 100% земени од реалниот производи
2. Овој Сет вклучувајќи Ѓердан + Обетки
-
CWWZircons Блескаво Жолта Кубни Циркони Свадба Ѓердан Earring Сет За Жените Луксузни Свадба Накит Додатоци T262
( 100% Гаранција Без меурчиња , Без нечистотии)
Облечен Повод : Секојдневниот Носат / Office / Годишнината / Свадбена /Партија/Ангажман
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Ѓердан должина : околу 41 cm
Earring Големина : 1.8 cm
.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
t262
Повод:
Свадба
Пол:
Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 пар обетки , 1 Buc pendant ѓердан
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Се носат за :
Свадба / Партија / Подарок / Дневно
обетки големина:
1.8 cm
ѓердан:
41 cm
ОДГОВАРА ЗА:
Свадба Свадба Накит Поставите Подарок
Дизајн Од:
Познатиот CWW Бренд за Накит
Накит Форма:
Цвет
Главниот камен материјал:
Кубен Циркон Симулирани Дијамант
Главниот Камен Боја:
Жолта и бела
Материјал:
Кубен Циркони

Најдобрите понуди во категоријата