Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Запад Стил Розова Циркон 925 Логото Сребрена Боја Свадба Накит Сетови Обетки Кристал Pendant Ѓердан Прстен

Запад Стил Розова Циркон 925 Логото Сребрена Боја Свадба Накит Сетови Обетки Кристал Pendant Ѓердан Прстен

DEN 605.00
DEN 864.00
 

Това е достапна
Износ


Ви благодариме за посетата !
Предмет : Запад Стил Розова Циркон 925 Логото Сребрена Боја Свадба Накит Сетови Обетки Кристал Pendant Ѓердан Прстен
Состојба : Нова
Материјал : сребро 925
Големина : Прстен Големина 6. 7. 8. 9. 10
Не пропуштајте !! !

Повеќе информации

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Прстени/pendant/Ѓердан
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
Aisure
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
T0029-8
is_customized:
No
Метали Тип:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Пинк
Техника:
Рачно изработени
квалитет:
ААА
Округот:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата