QQ Љубовник 2018 Нови Злато Чипка венчаница Луксузни Appliques Vestido Де Noiva Свадба Gown

QQ Љубовник 2018 Нови Злато Чипка венчаница Луксузни Appliques Vestido Де Noiva Свадба Gown

DEN 3835.00
DEN 4512.00
 

Това е достапна
Износ


Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано подолу : Биста/Половината/Колковите/Висина од глава до подот со чевли;
Ако ви треба прилагодена големина, ве молиме да ги големината водич покажува подолу. и кажете ни на детални мерења кога ќе го поставите цел.
Забелешка 1. Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн. Ако ви се допаѓа повеќе подуени,треба да се купи petticoat. Цената не вклучувајќи царина.
2. Се врати и Политика за Наплата
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени).
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, Custom Size
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Воз:
Капелата Воз
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Appliques
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QQ Љубовник
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No

Најдобрите понуди во категоријата