Жан Љубов 2018 Нов Дизајн Свадба се Облекуваат Сирена Чипка Капа Ракав Булчински Gown Облека Де Mariage Vestido Де Noiva Возбудува JLOV75973

Жан Љубов 2018 Нов Дизајн Свадба се Облекуваат Сирена Чипка Капа Ракав Булчински Gown Облека Де Mariage Vestido Де Noiva Возбудува JLOV75973

DEN 7128.00
DEN 9504.00
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте На Нашата Продавница Жан Љубов 2018 Нов Дизајн Свадба се Облекуваат Сирена Чипка Капа Ракав Булчински Gown Облека Де Mariage Vestido Де Noiva Возбудува JLOV75973
Фото Покаже :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите фустани не се вклучат сите додатоци, како што се petticoat, ракавици, превез и слично, ако треба, ве Молиме кликнете на линкот подолу за да се направи купување, или контактирајте со нас!
>
мерењето на овој фустан во големина 6 што е наведено подолу :
Биста : 82 CM ( 32inches )
Половината : 63 CM ( 25inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во size 8 што е наведено подолу :
Биста : 87 CM ( 34inches )
Половината : 68 CM ( 27inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 10 што е наведено подолу :
Биста : 92 CM ( 36inches )
Половината : 73 CM ( 29inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 12 што е наведено подолу :
Биста : 97 CM ( 38inches )
Половината : 78 CM ( 31inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 14 што е наведено подолу :
Биста : 102 CM ( 40inches )
Половината : 83 CM ( 33inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 16 што е наведено подолу :
Биста : 107 CM ( 42inches )
Половината : 88 CM ( 35inches )
Колковите : Слободен
Сите се облекуваат вкупната должина на : 130-135 CM (51-53 инчи од underarm да полите)
Ве молиме споредете ги вашите мерење со нашите акции се облекуваат мерење за да се провери дали на берзата се облекуваат големина одговара на вас!
Обичај прави Услуга :
Ако сакате да нарачате нарачана големина, pls контактирајте нè за подетални дополнителни трошоци пред да се направи нарачката, и pls советува подолу мерења :
Нашите Услуги
13 ,Нашите корисници на услуги тим се на располагање за да им помогне на сите ваши прашања во рамките на 24hours откако ќе добиете на вашата е-пошта.
Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, проверете на нашата веб-страница кога вие имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро. Исто така, ни испратите е-пошта ако направите вашиот сопствен дизајн, ние може да се направи во согласност со клиенти барања.
Со нетрпение очекувам да работам со вас!
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но
понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на
царинска политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да
се разбере оваа ситуација.
За Повратни Информации
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба Оценка

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Бренд Име:
Жан Љубов
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Шема,Чипка,Возбудува
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Organza и Tulle
Деколте:
Душо
Број На Модел На:
JLOV75973
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Боја на располагање:
Бела,боја на слонова коска
Назад:
Ланче
ОЕМ:
прифатете
Топ Дизајн:
Капа Ракави, Со High-End Quality Чипка

Најдобрите понуди во категоријата