Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MissRDress Кристал Булчински Појас Со Розово Злато Силни Метални Канџи За Жените венчаница Појас Sash YS898

MissRDress Кристал Булчински Појас Со Розово Злато Силни Метални Канџи За Жените венчаница Појас Sash YS898

DEN 715.20
 

Това е достапна
Износ

Добредојдовте на Miss RDress продавница
Мило да ви се исполнат тука
Имаме работено во булчински додатоци многу години. И ние имаме добра талент на најпопуларните стока во светот. Нашата продавница е сите производи дизајниран од страна на стручен тим. Нашата филозофија дека висок квалитет и високо ниво на услуга на клиентите, за цело време, која може да се потпре на.
Ако имате некои идеи за свадба додатоци, можете да контактирате со нас, кажи ни треба она. Само ти може да ни обезбеди добра слика за тоа што сакате, а потоа ние ќе се обидеме потрудиме да го направи тоа.
Навистина сакате да имаат добар купување време во нашата продавница.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Свадба Појаси
Број На Модел На:
ys898
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Дијаманти
Бренд Име:
MissRDress
Одделот За Името:
Возрасни
На rhinestones големина:
Само 11,6 инчен должина x 2.4 инчен ширина (30cm x 6cm)
на панделки големина:
0.8 Во*108.26 Инчи/2cm*275cm
Употреба:
Свадба појас,Деверуша фустан,свадба партија настан фустан...
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
превозот:
e-пакет AliExpress Стандард за Испорака (Кина 7-29days)
Пакување:
Објектот ќе биде предаден во мала кутија која може да се направи тоа многу безбедно

Најдобрите понуди во категоријата