Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AINUOSHI Луксузни 2 Карат Срце Облик на Прстен Ангажман 925 Фунта Сребрен Накит Прстен Свадба Ангажман Прстен Жените Девојка Bijoux

AINUOSHI Луксузни 2 Карат Срце Облик на Прстен Ангажман 925 Фунта Сребрен Накит Прстен Свадба Ангажман Прстен Жените Девојка Bijoux

DEN 863.00
DEN 1488.00
 

Това е достапна
Износ


ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината ќе wan Главниот Diamond Материјал : Sona Дијамант Сребро Тежина : 3.0 g Главниот Дијамант Големина : 8mmx8mm (2 Карат) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главниот Камен Облик : Срцето Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање. Пакет Се Вклучени : 1 X Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ SONA СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТСКИ НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Повеќе информации

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TYR-074
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Бренд Име:
AINUOSHI
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Површината Ширина:
8мм
Функција:
Свадба Ветување За Подарок Прстен
Дијамант Научно Име:
SONA NSCD Дијамант
Дијамант Јасност:
IF
Дијамант Боја Одделение:
D-E
Главната Дијамант Карат Тежина:
2 Карат (8mmx8mm), Срцето Намали
Гаранција:
Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
квалитет:
Висок Квалитет на Злато позлатен никогаш Нема да Исчезнат Или да се Оцрни
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Роденден подарок
Поставување:
Солидна 925 Сребрен Во Најдобар Квалитет на Платина се Заврши за да се Спречи Оцрни
Шема:
Жените мода круг намали свадба прстен
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата