Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YAAMELI Домот Пеперутка Форма Жените Небото Сино Австриската Кристал 925 Sterling Silver Прстени За Годишнината Свадба Накит Подароци

YAAMELI Домот Пеперутка Форма Жените Небото Сино Австриската Кристал 925 Sterling Silver Прстени За Годишнината Свадба Накит Подароци

DEN 108.00
DEN 158.40
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Повеќе информации

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YAAMELI
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
J68401
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
Anillos

Најдобрите понуди во категоријата