ZAKOL Симпатична Дизајн Жените Прстени Бело Злато Прилагодливи Прст anneaux Кристал Циркони Накит FSRP249

ZAKOL Симпатична Дизајн Жените Прстени Бело Злато Прилагодливи Прст anneaux Кристал Циркони Накит FSRP249

DEN 353.00
DEN 435.36
 

Това е достапна
Износ


ZAKOL Симпатична Дизајн Жените Прстени Бело Злато Прилагодливи Прст anneaux Кристал Циркони Накит FSRP249
Бренд : ZAKOL
Главниот Камен : ААА+ CZ
Позлата : Sliver Боја/Розово Злато Боја/Златна Боја
Камен Боја : Бела
Тежина : 5g
Прилики : Забава/ Матурска/ Годишнината/ Shopping/ Канцеларија
Еколошки Стандард : Заштита на Животната средина Олово, Никел, Кадмиум слободни

Повеќе информации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ZAKOL
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
FSRP249
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Металик Боја:
Sliver Боја/Розово Злато Боја/Златна Боја
боја:
Бела
Mainstone:
Кубен Циркони
Тежина:
5g
Дијамант форма:
Круг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Место:
Жеџијанг , Кина

Најдобрите понуди во категоријата