nanjibao Вистински 100 Компјутери/многу 10*7*3 CM Магија Сунѓерот Гумичка Меламнин Сунѓерот Кујна Бања/Сад за Перење Чистење на Нано трговија на Големо

nanjibao Вистински 100 Компјутери/многу 10*7*3 CM Магија Сунѓерот Гумичка Меламнин Сунѓерот Кујна Бања/Сад за Перење Чистење на Нано трговија на Големо

DEN 409.00
DEN 545.76
 

Това е достапна
Износ


Меламнин Сунѓер,Магија Сунѓер,Магија Сунѓерот Гумичка,Бања Чисти,Додаток за Чистење,Сад Чистење,Сунѓерот Меламнин,Меламнин Сунѓерот 100,Бела Магија Сунѓер,Кујната Чиста,Нано трговија на Големо,Нано Сунѓерот 100 компјутери/многу Магија Сунѓерот Гумичка Меламнин Сунѓерот Кујна Бања/Домаќинство Чистење на Садот за Перење Чистење на Нано трговија на Големо 10*7*3 CM
Спецификации
1. Магија енергија во чистење, само треба вода
2. Еко-пријателски, нема потреба детергент
3. Време и труд заштеда на
4. Може да се сече на сите видови на големини како ви се допаѓа
5. Може да се користи широко како кујна, автомобил, бања, кожа, пластика итн.

Повеќе информации

Бренд Име:
nanjibao
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
меламнин сунѓерот
Употреба:
Кујна
Материјал:
Сунѓерот
Магијата Сунѓерот Боја:
Бела
Сунѓерот Меламнин Количина:
100 компјутери/многу
Нано Сунѓерот Големина:
100*70*30мм
Употреба:
Кујната, автомобил , бања и сл.

Најдобрите понуди во категоријата