5pcs/многу Висока Густина Нано Emery Магија Меламнин Сунѓерот За Чистење во Домаќинството Кујнскиот Сунѓер Отстранување на Рѓа Бришење 100*70*25mm

5pcs/многу Висока Густина Нано Emery Магија Меламнин Сунѓерот За Чистење во Домаќинството Кујнскиот Сунѓер Отстранување на Рѓа Бришење 100*70*25mm

DEN 173.00
DEN 216.00
 

Това е достапна
Износ


Здраво Пријатели, ве молиме да знаат дека : големина 9*6*3 cm на Магијата Сунѓер е многу популарна во Кина . Ова е новата големина. Големина погодни за употреба. Достоен за вашата доверба. Ви се допаѓа ? Ве молиме кликнете на сликата подолу, кои се напише 9*6*3 СМ текст. Можете да ги видите Деталите. ви благодариме.
5pcs/многу Висока Густина Нано Emery Магија Меламнин Сунѓерот За Чистење Homeware Кујнскиот Сунѓер Отстранување на Рѓа Бришење 100*70*25mm

Повеќе информации

Бренд Име:
nanjibao
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Кујна
Материјал:
Сунѓерот
Број На Модел На:
Emery Магија Меламнин Сунѓерот
Emery Сунѓерот Количина:
5pcs/многу
Големина:
100*70*25mm

Најдобрите понуди во категоријата