Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мали 7mm Нова Мода Кубни Циркон Големи Кристал 18 К Златна Студ Обетки за Жени, Девојки Подароци 2018 Трендовски,Предмет БР.: WE10195B1

Мали 7mm Нова Мода Кубни Циркон Големи Кристал 18 К Златна Студ Обетки за Жени, Девојки Подароци 2018 Трендовски,Предмет БР.: WE10195B1

DEN 175.00
DEN 186.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TANGTANG
Број На Модел На:
WE10195B1
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Тежина:
4g/pc

Најдобрите понуди во категоријата