Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HZ4-0056 1pair bioshock infinite птичји кафез уво помине somber елизабет ѓердан Обетки накит од стакло уво студ Cabochon Обетки

HZ4-0056 1pair bioshock infinite птичји кафез уво помине somber елизабет ѓердан Обетки накит од стакло уво студ Cabochon Обетки

DEN 62.00
DEN 120.00
 

Това е достапна
Износ


ES-0056 1pair bioshock infinite птичји кафез уво помине somber елизабет ѓердан Обетки накит од стакло уво студ Cabochon Обетки
Diam -12mm
Боја - Сребро ,Бронза
СтилУметничка фотографија стакло cabochon накит
Јасна слика :

Повеќе информации

Метална боја:
Сребро Позлатен, Антички Бронза Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Стакло
Пол:
Момчиња
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ES--56
Бренд Име:
HZSHINLING
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
студ earring
Големина:
12mm
боја:
Сребро и Бронза
Материјал:
Железо
Стил:
Уметноста фото cabochon
Објектот:
Виолетова Мачка Очи Студ Earring

Најдобрите понуди во категоријата