Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ANKA Мода Накит Вода Студ Обетки се Зголеми Златна Боја, Со Златна Боја на Божиќ Подарок Кристали од Сваровски #115486

ANKA Мода Накит Вода Студ Обетки се Зголеми Златна Боја, Со Златна Боја на Божиќ Подарок Кристали од Сваровски 115486

DEN 353.76
 

Това е достапна
Износ


Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ
ANKA Мода Накит Вода Студ Обетки се Зголеми Златна Боја, Со Златна Боја на Божиќ Подарок Кристали од Сваровски ® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® Плоча : роза златна боја, Големина : 1.5 cm*1.0 cm Тежина : 5 g /пар

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
115486
Главниот Камен:
Кристали од СВАРОВСКИ
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Безбедност Стандард :
Никел слободни доведе слободни CE
Подарок за:
Девојка/Жена/Мајка
Is_customized:
yes

Најдобрите понуди во категоријата