Бесплатен Превозот Мода 925 Sterling Silver Студ Обетки Геометрија Куќа Студ Обетки За Жените Убава Накит

Бесплатен Превозот Мода 925 Sterling Silver Студ Обетки Геометрија Куќа Студ Обетки За Жените Убава Накит

DEN 114.00
DEN 135.84
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
СМ-1437
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобрите понуди во категоријата