Timlee E140 Бесплатен превозот Симпатична Кристал Пчела Studs Обетки трговија на големо

Timlee E140 Бесплатен превозот Симпатична Кристал Пчела Studs Обетки трговија на големо

DEN 53.00
DEN 60.00
 

Това е достапна
Износ


ПЧЕЛА studs обетки
ГОЛЕМИНА на :
METERIAL : алуминиумски
ПАКУВАЊЕ : opp вреќа
БОЈА :
Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.
1. Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2. Ако не сте задоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена
на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.
3. Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени.
Превозот обвиненија и осигурување трошоци не се враќа.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми : )
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27.
Ние ќе испрати празник налози по Feb27th accroding на редот датум.
Среќна нова година!
Добредојдовте Капка Превозот ! обработка на нарачка во рок од 1-2 дена.
Цел ,бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Yanwen Економски Воздух Mail/4 PX Сингапур Пост НП Pro/Posti Финска ,без следење на информации се ажурира по пакет напушти Кина.
Цел > $5 ,бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /Aliexpress Стандард на Превозот .
Цел > $120 ,бесплатен превозот преку DHL/EMS/UPS/Aramex итн ,(освен оддалечена област и земја)

Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
жолта, розова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
TimLee
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
E
боја:
Повеќе
Материјал:
Легура
Тип:
гроздобер накит
потекло место:
Qingdao
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата